8 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Ebeltoft. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Ebeltoft er to nye spændende boliger på markedet, Skansebakken 8 og Holmensvej 45. Begge er rummelige villaer med gode placeringer.
Villaen på Skansebakken 8 strækker sig over 174 m² og indeholder 5 rum. Det store grundareal på 1975 m² giver masser af udendørs plads. Denne villa er udbudt til en pris på 4.500.000 DKK.
Holmensvej 45 tilbyder en bolig på 166 m², også med 5 rum. Grunden her er mindre med 1000 m², men stadig rummelig. Denne villa udbydes til 3.495.000 DKK. Begge boliger er ideelle for familier på udkig efter et nyt hjem i Ebeltoft.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.