2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Ebeltoft. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Ebeltoft er der netop kommet to nye boliger til salg, heraf villaen på Marsk Stigs Vej 2. Denne rummelige villa tilbyder en beboelsesplads på 188 kvadratmeter, fordelt på 7 værelser. Med en grundareal på 920 kvadratmeter er der god plads omkring ejendommen.
Boligen på Marsk Stigs Vej 2 er sat til en pris på 2.395.000 kr. og ledes efter nye ejere, der kan se potentialet i den store villa.
En anden interessant mulighed er villaen på Bakkevej 3 i Ebeltoft. Denne bolig lidt mindre og strækker sig over 67 kvadratmeter, med 2 rum. Ejendommens grundareal er på 675 kvadratmeter, og villaen er også ny på markedet.
Villaen på Bakkevej 3 er udbudt til en pris på 1.985.000 kr. Begge boliger indbyder til nærmere udforsking med deres særprægede træk og beliggenhed i Ebeltoft.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.