Kulmulevej 10 og 6 andre boliger er kommet til salg denne uge i Ebeltoft - se boligerne her.

dato

7 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Ebeltoft. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Ebeltoft er to fritidshuse netop kommet på markedet, heriblandt boligen på Kulmulevej 10 i Egsmark. Dette fritidshus har et boligareal på 128 m², som fordeler sig på 4 rum. Huset er omkranset af en rummelig grund på hele 1422 m².

Prisen for dette fritidshus er sat til 5.700.000 DKK. Det gør det til en interessant mulighed for dem, der ønsker et fritidshus med både plads indendørs og masser af udendørsareal.

En anden ny mulighed i området findes på Ydunvej 1 i Boeslum. Her tilbydes et fritidshus med et større boligareal på 157 m² og 6 rum. Denne ejendom ligger på en endnu større grund på 2016 m².

Ydunvej 1 er udbudt til en pris på 3.800.000 DKK. Dette fritidshus kan derfor være attraktivt for dem, som ønsker mere plads og en behagelig placering i Ebeltoft.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Boliger til salg i Ebeltoft

FÅ TRE GRATIS SALGSVURDERINGER AF DIN BOLIG

FÅ TRE GRATIS SALGSVURDERINGER

Adresse
Dine oplysninger deles med op til tre lokale ejendomsmæglere, som efterfølgende vil kontakte dig vedr. salgsvurdering.